yb-keyboard

app3Zrzut ekranu 2015-10-20 o 10.11.59unnamed

Cześć!

Czy słyszeliście o Yeah Bunny Keyboard? Jest to nasza autorska aplikacja, którą możemy się Wam w końcu pochwalić! Od samej idei do czasu realizacji minęło nieco czasu, a nawet troszkę więcej. Cały projekt początkowo był o charakterze tajne/poufne, ponieważ nie chcieliśmy chwalić słońca przed zachodem ;). Utrzymywaliśmy to jako „tajemnicę” żeby zrobić Wam niespodziankę i mamy nadzieję, że się udało.

Chcemy Was zaskakiwać nie tylko nowymi printami, ale też niekonwencjonalnymi pomysłami, a właśnie dzięki Wam mamy mega motywację do dalszych działań. Aplikacja powstała przede wszystkim dzięki Ivo i Kacprowi, o których możecie znaleźć info w poprzednim poście (Woaaah… Przeczytaj, jeśli przegapiłaś —> http://blog.yeah-bunny.com/?p=1214), a także przy udziale naszego przyjaciela Krisa 🙂

3bit1

yb app1

Pamiętacie jeszcze jak subskrybowaliście apkę i wspólnie odliczaliśmy dni, godziny, a w końcu minuty do jej premiery?! Cieszyliśmy się z samego przedsięwzięcia, ale Wasza reakcja dała nam pełną dozę szczęścia- za co bardzo dziękujemy!

Zrzut ekranu 2015-10-20 o 10.12.33 Zrzut ekranu 2015-10-20 o 10.12.47

Klawiaturę można pobrać bezpłatnie poprzez App Store, a już wkrótce pojawi się również możliwość ściągnięcia apki na androida z Google Play. Yeah Bunny Keyboard to tematyczne pakiety z naklejkami, gifami oraz tekstami. Z powodzeniem znajdziemy Bimbra w kilku wariantach, słynne (i jakże przydatne) „Shut up”, symbole Ameryki i wiele, wiele innych. Wiemy, że czasami naklejka lub gif wyraża więcej niż tysiąc słów, dlatego Ivo wykonuje nowe projekty i na bieżąco dokładamy kolejne zestawy. Nasza klawiatura ciągle się zmienia i raczej nie może się znudzić- nowe pakiety pojawiają się aż co tydzień. Wszystkie- zarówno te bezpłatne, jak i płatne (0.99 € za jeden), są świetne i niespotykane!

Zrzut ekranu 2015-10-20 o 10.12.24

A jak to wszystko działa? Nie ma w tym nic skomplikowanego. Po prostu skopiuj wybrany element z pakietu i wklej go jako wiadomość, na przykład na iMessage. Wyślij i… Czekaj aż zostaniesz zapytana skąd masz takie super-stickery. Możesz odpowiedzieć naklejką *jealous bi*ch!?*, chociaż zalecamy podzielić się nowinką ;). W końcu wszyscy kochamy piękne rzeczy!

Kisses from YB Team <3

Zrzut ekranu 2015-10-20 o 10.12.58