Ho ho ho!

W dzisiejszym poście chcemy Wam zdradzić tajemnicę! Wiecie gdzie Święty Mikołaj wysyła wszystkich swoich Pomocników? Na targi!

Gorączka grudniowych dni i nocy, związana z prezentowym zawirowaniem może być wyleczona właśnie na targach. Śmiało można wyjść obładowanym torbami- w końcu Mikołaj gdzieś musi zgubić brzuszek, a więc Pomocnicy-  przekazujcie gifty! Świętemu dobrze zrobi ich roznoszenie. Nie zawiedźcie Go. Czas na rzeźbę!

*co*gdzie*jak*kiedy*

Warszawa! Czas na targowy rozkład jazdy 🙂

Po pierwsze: rozgrzewka na Grand Bazar z prawdziwego zdarzenia- nasze stoisko klasycznie znajduje się na piętrze. Wprawdzie ten event już za nami, jednak dzielnie i licznie wspinałyście się do nas po schodach w domu Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25. Mamy nadzieję, że udało się kupić upominki do skarpety… Na przykład nasze najnowsze skarpetki „leave me alone” 🙂

IMG_3532 copy large

Po drugie: jeszcze mamy prawo nie panikować i wybierać prezenciki w trybie sloooow. Najlepiej 12-13 grudnia na Slow Weekend. Piszcie nam, co chcielibyście kupić, a postaramy się to zabrać do Soho Factory na warszawskiej Pradze – ulica Mińska 25 🙂

Po trzecie: rezerwujcie weekend 19-20 grudnia na Mustache Yard Sale w Pałacu Kultury i Nauki. Mikołaje z wąsem, z brodą i bez mogą czuć się zaproszeni 🙂 Na pewno wiecie, że te targi co roku są wyjątkowe. To chyba za sprawą bliskiego terminu 🙂 Od targów do świąt pozostanie przecież kilka dni. Zakupy podczas tych targów, często okazują się najlepszymi, mimo, że robione są tuż przed pierwszą Gwiadką 🙂  To już ostatnie nasze targowe spotknie w tym roku. Przychodźcie do nas odhaczać pozycje z listów pisanych przez Waszych bliskich, które przekazał Wam Święty Mikołaj. Sam pewnie musi zająć się już zapinaniem pasa.

Wstęp oczywiście wolny! Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzania naszego stoiska. Jeśli nie wiecie jak do nas dotrzeć, pomocne okażą się mapki „dojazdu” do nas, a z resztą… Różowy ledon mówi sam za siebie i wskaże Wam drogę  🙂 Aha! Pamiętajcie, że zawsze troszczymy się o to, aby prezenty nabyte od nas były wyjątkowe, a dodatkowo w tym roku w ofercie mamy papier do ich pakowania ! Oprawa i zawartość prezentu w 100% perf.

Mamy nadzieję, że byliście w tym roku grzeszni i zasłużyliście na ekstra prezenty!

Wesołych!

large-2 large-5
large-4

large-6 large-3 large