Cześć! 🙂

Czy Twoja skóra jest skłonna do podrażnień i alergii? A może przed każdym zakupem nowych kosmetyków musisz dokładnie przestudiować ich skład? Jeżeli tak samo, jak i ja, chociaż raz kiwnęłaś głową, to ten post jest dedykowany specjalnie dla Ciebie.

fot Fundaybox


Przedstawiam Wam polską markę kosmetyczną – One Ingredient.
O istnieniu tych kosmetyków dowiedziałam się z listopadowej edycji FUNDAYBOXA. W środku mojego Pudełka Szczęścia znalazłam próbkę z silnie regenerującym kremem do twarzy. Niech nie zmyli Was słowo “próbka” :). Produkt jest na tyle wydajny, że bez najmniejszego problemu zaaplikowałam go aż 3 razy! Szybkie efekty magicznego kremu skusiły mnie do poszukania większej ilości informacji na temat marki One Ingredient. Zarówno ich strona internetowa, jak i recenzje blogerek, natychmiast przyszły mi z pomocą.

To naturalne kosmetyki o skoncentrowanych i minimalistycznych formułach. Produkty te, przeznaczone są w szczególności dla cery wymagającej kompleksowej regeneracji
o skumulowanych problemach skórnych.  Dzięki temu, ryzyko pojawienia się alergii jest praktycznie niemożliwe. Jak zapewnia nas producent, Snail Your Skin, to koncentracja delikatności i skuteczności. Warto zaznaczyć, że polska marka nie testuje na zwierzętach <3

fot. One Ingredient

Kosmetyki posiadają wyjątkowe aplikatory, które ułatwiają higieniczną aplikację kosmetyku.

Dodatkowym atutem są minimalistyczne opakowania, dzięki którym te produkty wyróżniają się na drogeryjnych półkach. Marka One Ingredient doskonale wizualizuje stwierdzenie – “Mniej znaczy więcej”.

fot. One Ingredient


Osobiście, bardzo polecam Wam przetestowanie kosmetyków tej polskiej marki 🙂
Nie zwlekajcie ani chwili, zadbajcie o swoją skórę. Jestem pewna, że będzie Wam za to bardzo wdzięczna i obdaruje Was promiennym i zdrowym blaskiem.

KISS!

źródło zdjęć :
IG/Fundaybox
FB/OneIngredient