Nie wiem jak Wy, ale ja nie jestem wielką fanką zimy. O tej porze roku zdecydowanie częściej trzeba doładowywać swoje baterie. Pamiętajcie jednak, że to od naszego nastawienia zależy, w jakim nastroju będziemy przez cały dzień 🙂
Istnieje jedna rzecz, która w dużym stopniu ułatwi nam przetrwanie tej mroźnej pory roku. Zastanawiacie się, co to takiego? Mowa oczywiście o wielkiej, puchowej i przede wszystkim, ciepłej kurtce <3 O tak! Już ją widzicie w swojej szafie, prawda?

fot. Pinterest
fot. Pinterest


To właśnie ten fason opanował ulice NYC! Nic dziwnego! To perfekcyjny outfit, tzw. “comfy look”, który sprawi, że droga do szkoły, czy pracy będzie sprawiała nam mega fun!
Oversizowa puchówka idealnie zgra się zarówno z mocnymi sportowymi butami, jak i Twoimi ulubionymi szpilkami! Ten, kto powiedział, że moda nie może być praktyczna, zdecydowanie się mylił! Jeżeli wybierzemy kurtkę z obszernym kapturem – jesteśmy uratowane! Nawet najwyższe temperatury nie będą dla nas straszne 🙂

fot. Pinterest
fot. Pinterest
fot. Pinterest


A czy Ty upolowałaś już swoją idealną kurtkę na zimę? Jeżeli nie, to jest to idealny moment, aby zdobyć swoją – “comfy jacket” w wydaniu XXL.

fot. Pinterest


Chwyć gorącą herbatę lub kawę i wyrusz w drogę 🙂 Od teraz jesteś gotowa, aby podbijać nawet najmroźniejsze ulice NYC!

fot. Pinterest
fot. Pinterest
fot. Pinterest
fot. Pinterest

KISS!