Jak Wasze noworoczne postanowienia związane z dietą? My jesteśmy z siebie bardzo zadowolone <3 Pyszne przekąski dodają nam mnóstwo energii na cały dzień. I wiecie co? Trzymanie się zdrowego odżywiania wcale nie jest takie trudne. Wystarczy mieć odpowiednią dawkę motywacji i dobre produkty wokół siebie 🙂 To klucz do sukcesu.

fot. Fundaybox

Przedstawiamy Wam naszych ulubieńców ostatnich miesięcy od marki DayUp!

DayUp to idealna przekąska, która świetnie się sprawdzi się o każdej porze dnia. Kompaktowy rozmiar opakowania gwarantuje, że zabranie ich ze sobą będzie super łatwe!  A jedzenie niezdrowych produktów odejdzie w niepamięć 🙂

fot. Fundaybox


Moim śniadaniowym ulubieńcem jest niezawodna seria Wake & Joy, czyli DayUp, który możemy zjeść “na ciepło”. Gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są aż trzy niepowtarzalne smaki:

1.

fot. DayUp

2.

fot. DayUp

3.

fot. DayUp

Wystarczy włożyć je do kubka z gorącą wodą i gotowe! To super opcja dla wszystkich spóźnialskich, którzy tak, jak i ja, zawsze biegną za porannym autobusem <3

Co polecamy na lunch? Na tę porę dnia idealnie sprawdzi się seria Pearls. Jeżeli subskrybujecie Pudełka Szczęścia, to niejednokrotnie miałyście okazję ich spróbować.

fot. Fundaybox

Który smak jest Waszym ulubieńcem? Nie zapomnijcie poinformować nas o tym na swoim Instagramie. Pod zdjęciem zamieść hashtagi, które ułatwią nam znalezienie Twoich faworytów.
#fundaybox #bezsciemy

KISS!