Po długiej zimie nasza cera jest narażona na mocne przesuszenie. Dlatego czas na kompleksową regenerację, która sprawi, że przy nadchodzącej wiośnie, oprócz kolorowych kwiatów, rozkwitnie także nasza piękna skóra.

Czego potrzebujemy? Kremu pod oczy od Natu Handmade – “KAWĘ PROSZĘ!”

fot. Fundaybox


Jak skutecznie pobudzić się do życia o poranku? To wcale nie jest takie trudne. Wystarczy zaaplikować pod oczy ten krem, który pachnie aromatyczną kawą <3 Skok endorfin? Gwarantowany! Dzięki jego przyjaznym składnikom, bardzo szybko dostarcza naszej skórze naturalnych przeciwutleniaczy, nawilża ją i skutecznie chroni. Jego naturalny skład sprawia, że jest on idealny dla osób, które mają skłonności do alergii. Dzięki temu produktowi, nasza skóra pod oczami będzie rozjaśniona i odpowiednio nawilżona, ale co najważniejsze, nie obciążona. Jego lekka formuła sprawia, że wchłania się natychmiastowo, pozostawiając uczucie wypoczętej i świeżej skóry.

fot. Fundaybox

Ten produkt znalazł się w naszym Pudełku Szczęścia. Dostajemy od Was mnóstwo wiadomości z informacją, że jesteście w nim totalnie zakochane! I wiecie co? My także pokochałyśmy go od pierwszej aplikacji!

Kawę poproszę!