Niejednokrotnie wspominałyśmy o tym, jak bardzo ważna jest pielęgnacja naszej cery. Po długiej i mroźnej zimie, pozwólmy naszej skórze rozkwitnąć na nowo. Czy wiesz, jak to zrobić? My przygotowałyśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie.
Czy wiesz, że amerykańska marka Kiehls ma już 168 lat? Wszystko zaczęło się od małej apteki, znajdującej się na skrzyżowaniu Trzeciej Alei i Trzynastej Ulicy, znanej jako Pear Tree Corner.


fot. Fundaybox

To właśnie produkt tej marki kosmetycznej, w ekspresowym tempie pomoże zregenerować naszą skórę. Co to za kosmetyk?

Kielh’s Ultra Facial Cream – to nawilżający krem do twarzy na dzień.

Ten produkt jest niezwykle wydajny. Wystarczy, że nałożymy niewielką warstwę kremu na twarz, a nasza skóra będzie nawilżona przez 24 godziny! Wielkim plusem tego produktu jest ultra lekka formuła. Dzięki temu, krem nada się idealnie jako baza pod makijaż.

fot. Fundaybox

Produkt ten jest dostępny w trzech pojemnościach:
28 ml – 69,00 zł, 50 ml – 119,00 zł, 125 ml – 225 zł

Jestem bardzo ciekawa, czy próbowałaś już tego produktu? Jeżeli udało Ci się upolować najnowsze Pudełko Szczęścia, to z pewnością jesteś szczęśliwą posiadaczką tego kremu. Próbka od marki Kielh’s znalazła się w marcowej edycji Fundayboxa.

Czekamy na Wasze recenzje! 🙂 Koniecznie podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami związanymi z produktem marki Kiehl’s.

KISS!   ,