Podczas nudnych lekcji lub dłużących się w nieskończoność wykładów, rozmyślasz jak sprawić, by ten czas upłynął szybciej? Znamy to uczucie! Dlatego mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Kolorowanka FUNDAY Color by @Ivoadventures

Jeśli szukasz kreatywnego sposobu na spędzenie wolnego czasu i kochasz kolory, ta książka jest dla Ciebie! Kredki w dłoń i do dzieła <3 Pokoloruj każdą kartkę tak, jak podpowiada Ci Twoja wyobraźnia. Wiemy, że zrobisz to najlepiej 🙂 Jakiekolwiek zasady? Idą w odstawkę! Pssst, możesz nawet wychodzić za linię, przecież to Twoja kolorowanka.

fot. Fundaybox

Daj nam porwać się w ekscytującą podróż po kolorowym świecie Yeah Bunny! To będzie niezapomniana wyprawa, pełna wielobarwnych przygód.

Czy wiesz, że każda strona jest rysowana ręcznie? Te wyjątkowe rysunki wykonała @ivoadventures – twórczyni naszej marki. Koniecznie musisz odwiedzić jej IG! Tam znajdziesz niekończącą się ilość niepowtarzalnych grafik.

fot. Fundaybox

Cały miesiąc FUNu w jednej książce? Tak, to możliwe! Gwarantujemy, że kolorując jedną kartkę dziennie, zapomnisz o stresie. To mega proste 🙂

cena: 39,00 zł

31 autorskich kolorowanek.

Pochwal się swoim dziełem pod #YeahBunnyColorMe

fot. Fundaybox

KISS!