Pamiętasz nasz wpis o Oleju moringa od marki Creamy? Jeżeli jakimś cudem go przeoczyłaś, to zapraszam Cię do lektury —> READ IT

fot. Fundaybox

Tym razem chcę Wam opisać zabieg masażu twarzy, który znajduje się w ofercie Creamy!
Jakiś czas temu miałam przyjemność przetestować ten zabieg na sobie i wiecie co? Jestem totalnie zakochana nie tylko w samym masażu, ale także w miejscu w którym został on wykonany!
Jesteś ciekawa jak to wyglądało? Zostań ze mną, a wszystkiego się dowiesz <3

fot. Fundaybox

Tak jak wspominałam, produkty marki Creamy są dostępne także stacjonarnie. Możesz je dostać w Warszawie na ul. Chmielnej 6. Na miejscu, oprócz personalizacji kosmetyków, możesz zafundować swojej cerze prawdziwe SPA w postaci masażu. Wiem, że zasługujesz na to jak nikt inny 🙂

fot. Fundaybox

Przekraczając próg  atelier & Spa, usłyszysz śpiew radosnych ptaków, a zapach unoszący się w powietrzu sprawia, że przeniesiesz się do tropikalnej dżungli w której przez cały rok świeci promienne słońce. Czeka Cię ekscytująca podróż!

fot. Fundaybox
fot. Fundaybox

Na miejscu zaopiekuję się Tobą odpowiednio wykwalifikowana obsługa, która pomoże Ci dobrać idealny zabieg dla naszej twarzy. Masz jakiekolwiek pytania? Po tej wizycie Twoja ciekawość zostanie zaspokojona <3

fot. Fundaybox

Dla mojej spragnionej cery, najlepszą opcją był masaż nawilżający. Na początku osoba, która wykonuje zabieg przeprowadza z nami krótki wywiad i opowiada o szczegółach zabiegu. Po zapoznaniu się ze wszystkimi informacjami przechodzimy do masażu.

Pierwszym etapem zabiegu jest relaksujący, ciepły kompres kwiatowy, po którym na twarz, szyję oraz dekolt , zostaje zaaplikowany wielocząsteczkowy kwas hialuronowy.
To był dopiero początek masażu, a ja już zapomniałam o całym świecie <3
Kolejnym etapem jest masaż twarzy nawilżającym olejem o doskonale zbilansowanym składzie i działaniu regenerującym. Na koniec zabiegu czeka na nas kojący, zimny kompres.

Moja twarz natychmiast stała się odświeżona, wygładzona i wyjątkowo nawilżona, bez śladu zmęczenia! Dodatkowo poinformowano mnie, że ten masaż ma także delikatne działanie anti-aging.

fot. Fundaybox

Dopełnieniem tego wspaniałego masażu była bardzo profesjonalna obsługa. Mój zabieg wykonywała Adela. Dzięki niej, na długą chwilę zapomniałam, że znajduję się w środku zatłoczonego i głośnego miasta.

fot. Fundaybox


fot. Fundaybox

Nie zwlekaj i pozwól porwać się w daleką podróż. W tym magicznym miejscu liczysz się tylko Ty i Twoje potrzeby <3 Cera jest Twoją wizytówką. Zadbaj o nią jak najlepiej, a z pewnością odwdzięczy Ci się swoim promiennym blaskiem.

KISS!