Czy pamiętasz, że w każdej edycji Pudełka Szczęścia możesz zgarnąć aż dwa produkty od Yeah Bunny? To idealna okazja do tego, aby co miesiąc powiększać swoją kolekcję pięknych i praktycznych rzeczy.

Do edycji luty – “MORE, SELF, LOVE” trafiły dwie super rzeczy!

  1. Kartki okolicznościowe
  2. Notes “Dogs Attack”

Kartki okolicznościowe 

fot. Fundaybox


Jak je wykorzystać? To już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nasza propozycja jest niezwykle prosta. Jesteś gotowa? Ok!
Weź kartkę, a na odwrocie napisz specjalną dedykację dla kogoś wyjątkowego. Co napisać? To także zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Hm, aktualnie nic nie przychodzi Ci do głowy? Napisz coś prostego i pozytywnego! Poniżej mamy dla Ciebie kilka inspiracji z cytatami, które sprawią, że na twarzy bliskiej Ci osoby, pojawi się szeroki uśmiech, który nie zniknie przez długi czas

Kartki okolicznościowe stworzyła oczywiście Ivo. Wpadaj na jej IG, tam możesz zobaczyć wszystkie grafiki, które tworzy na bieżąco.

Notes “Dogs Attack”


Ten kolorowy notes sprawdzi się idealnie jako notes, który pozwoli Ci pamiętać o najważniejszych rzeczach. Jego kompaktowy rozmiar gwarantuje, że możesz zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Na uczelnię, do pracy czy kawiarnii. Nie pozwól, aby Twoje złote myśli znikały! Od dziś, dzięki temu notesowi wszystkie pomysły będą bezpiecznie strzeżone przez stado tych słodkich piesków.

Pst. Nie zdążyłaś upolować tej edycji Boxa? Nic nie szkodzi! Ten notes jest dostępny na stronie —> NOTEBOOK

Śmiało, te wszystkie pieski mogą być Twoje <3

fot. Fundaybox