Dostajemy od Was mnóstwo pozytywnych wiadomości związanych z produktem, który znalazł się w marcowym Pudełku Szczęścia. Wszystkie Wasze wiadomości sprawiają, że na naszych twarzach goszczą szerokie uśmiechy. Przecież każdy z nas wie, że piękny uśmiech jest naszą wizytówką. To właśnie produkt od marki Rapid White, może rozpromienić uśmiech każdego z nas. Wiesz co to takiego?

Płyn do płukania Extend a White

fot. Fundaybox


cena regularna: 29,90 zł

Kilkukrotnie wspominałyśmy, że Rapid White to marka, która w swoim asortymencie posiada całą serię środków wybielających zęby. Dlatego uważamy, że płyn do płukania ust to prawdziwy ‘must have’ w walce o bielszy uśmiech. Wiecie, że pojemność tego produktu to aż 500 ml? To doskonałe uzupełnienie naszej codziennej pielęgnacji. Nie tylko rozjaśnia koloryt szkliwa, ale także niweluje uciążliwe przebarwienia, z którymi czasami borykamy się latami. Nie jest też tajemnicą, że białe zęby są podstawą zdrowego i promiennego uśmiechu.

fot. Fundaybox

Warto zaznaczyć, że ten wyjątkowy płyn jest przeznaczony dla osób, które są już po kuracji wybielającej. Dzięki systematycznemu stosowaniu, efekt bielszych zębów, będzie się utrzymywał przez długi czas.

A czy Ty testowałaś już ten produkt? Z niecierpliwością czekamy na Twoją recenzję!

KISS