Jak to jest zrobione?

Kupując koszulkę, sukienkę czy spódnicę macie przed sobą gotowy produkt.  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jaką drogę do Was przebyła lub jak powstała dana rzecz?

Zrzut ekranu 2014-10-07 22.35.51

Z pewnością pierwszym nieodłączonym czynnikiem jest sam pomysł,który rodzi się pod wpływem wielu inspiracji.  Teledyski, filmy, bajki, a także zwykłe sytuacje z życia codziennego mają wpływ na powstawanie nowych projektów, które później w efekcie końcowym trafiają do sprzedaży. Niejednokrotnie urządzamy także „burzę mózgów”, która pozwala wyłonić najlepszy pomysł. Uwaga ,zwycięzca zostaje nagradzany gromkimi brawami, (oraz kubkiem pysznej kawy) :). Gdy już wiemy „co” mamy stworzyć, pojawia się pytanie „jak”. Wtedy do akcji wkracza Iwona, która za pomocą ołówka potrafi przelać na kartkę każdy nowo powstały wzór.  Następnie gotowy rysunek należy przenieść do komputera, gdzie będzie podlegał dalszej obróbce. To zajęcie, także należy do Iwony, która za pomocą programu graficznego dopracowuje swoje dzieło tworząc niepowtarzalny, charakterystyczny dla nas print 😉

dogs info 2

Pora wybrać materiał z którego będzie wykonane ubranie. Przywiązujemy do tego ogromną wagę, ponieważ zależy nam, aby wszystko było wykonane jak najlepiej. Nie uznajemy półśrodków, tak samo w życiu jak i w materiałach :). Dzianiny są wykonywane w Polsce, wcześniej są wielokrotnie prane i poddawane różnym zabiegom, dzięki którym dana rzecz nie ulegnie zniszczeniu u swojego właściciela :). Warto zaznaczyć, że nasze T-shirty wykonane są ze 100% bawełny. Dzięki temu będą one gościły z Waszych szafach przez długi długi czas.

Gdy te trzy elementy są spełnione śmiało możemy „przelać” grafikę na dany materiał. Tu naszym kolejnym towarzyszem są drukarnie,gdzie wzór nakładany jest na materiał. Pieczę nad tym etapem realizacji sprawuje Kacper! :)

Gotowe belki materiałów wędrują drogą kurierską do szwalni. Tam właśnie skrajana jest dzianina po uprzednim wybraniu indywidualnego kroju dla danej rzeczy. Następnie Panie o niemałym talencie scalają wykroje tworząc dany element garderoby  :) Wydawać by się mogło, że każda koszulka czy bluza będzie identyczna ale na każdej z nich wzór układa się odrobinę inaczej. Dlatego zawsze masz pewność, że Twój ciuch jest wyjątkowy!

Kartony zapełnione rzeczami zostają wysłane do nas, gdzie ulegają one ostatecznemu testowi! :) Sami nosimy swoje rzeczy, uważamy, że jest to najlepszy sprawdzian ich jakości.

Dużą uwagę przywiązujemy także to tego,  jak wygląda pakowanie naszych ubrań. Zależy nam, aby po dostaniu przesyłki na twarzy nabywcy pojawił się uśmiech :). Dlatego też, każda rzecz jest pakowana niezwykle starannie (to już zadanie Przemka). Gdy ubranie znajdzie już swojego szczęśliwego nabywcę, czas nadać przesyłkę, za to zajęcie odpowiedzialna jest Madzia.

Myślę, że dla naszego Bimbra wyczekiwanie na kuriera jest najbardziej stresującym okresem :). Jednak to on jest szefem, który pilnuje aby wszystko wyszło na czas!

Mamy nadzieję, że za każdym razem, gdy staniecie się szczęśliwymi posiadaczami którejkolwiek z rzeczy będziecie już świadomi jak długą i czasami ciężką drogę ona przebyła. Tworzenie coraz to nowszych projektów jest niezwykle pracochłonne, jednak wszystko to zostaje wynagrodzone w momencie, gdy widzimy kogoś w naszych ubraniach. Codzienna dawka pozytywnych komentarzy jest naszym motorem napędowym do dalszej pracy :) !

dogs info 1dogs info 2 dogs infogr 4dogs infogr

Zrzut ekranu 2014-10-07 22.35.21

 

#DużaAsia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *