More is more.

 

Fani mówią o niej po prostu „ADR„,przeciwnicy określają ją mianem „dziewczyny z arbuzem na głowie”. Można ją kochać albo nienawidzić. Dla Nas jest inspiracją,dzięki której powstaje wiele projektów. Mowa tu oczywiście o Ann’ie Dello Russo. Urodziła się we Włoszech,jest absolwentką historii sztuki i tak też traktuje modę. Jako jedna z niewielu uważa, że za wszelką cenę trzeba wspierać kolory i wzory. Jej postać jest tak kolorowa jak Nasze ciuchy. Dla niewtajemniczonych Anna przez 20 lat pracowała w redakcji włoskiego Vogue, obecnie jest redaktor naczelną jak i konsultantem kreatywnym Vogue w Japonii. Prowadzi także swojego bloga :

 http://www.annadellorusso.com

Wyznaje zasadę „im więcej tym lepiej”, jest zaprzeczeniem minimalizmu, a świadczy o tym fakt iż posiada osobne mieszkanie, w którym trzyma swoje ciuchy. O ile w swoich stylizacjach stawia na przepych i nietuzinkowość to określając swój styl używa prostych słów. Strój mówi sam za siebie.

Często podczas wywiadów pada pytanie dlaczego własnie na taki outfit się zdecydowała, na co Anna z uśmiechem na ustach śmiało odpowiada ” a dlaczego nie? ” :).Twierdzi, że nigdy nie miewa wakacji. W każdej chwili szuka inspiracji do sesji zdjęciowych. Czyli dokładnie tak jak My :). Uważa, że urodziła się dla mody. Nie może być inaczej skoro otwarcie mówi, że jej buty od Manolo Blahnika w których brała ślub przetrwały dłużej niż samo małżeństwo. Po prostu wśród tylu ciuchów nie było już miejsca dla męża. I jak tu jej nie kochać ? :). Jej maksyma to : „Nie chcę być cool. Chcę być modą”. Te słowa idealnie odzwierciedlają nasze stwierdzenie : „be different”.
Chcemy aby ciuchy YB były tak samo oryginalne i niepowtarzalne jak sama ADR.

10301595_804242889609105_2311795097247805005_n

anna

Anna-Dello flower la-modella-mafia-Anna-Dello-Russo-2013-street-style-in-a-Valentino-mini-dress-studded-clutch-and-mickey-hat-1 la-modella-mafia-Anna-Dello-Russo-fashion-editor-street-style-Spring-2013-Dolce-Gabbana-dress-and-bag-vogue-1024x682 la-modella-mafia-Anna-Dello-Russo-fashion-editor-street-style-Spring-2013-Fausto-Puglisi-and-HM-Accessories

la-modella-mafia-Anna-Dello-Russo-for-HM-lookbook-release-date-October-4th-1 la-modella-mafia-Anna-Dello-Russo-Paris-Spring-2013-fashion-week-street-style-in-a-Balmain-mini-dress la-modella-mafia-Anna-Dello-Russo-Paris-street-style-photographed-by-Tommy-Ton-via-style-2 TAPESTRY-PRINT-DRESSES-2

Instagram : http://instagram.com/anna_dello_russo

 

blog : http://www.annadellorusso.com

 

https://www.youtube.com/watch?v=zXRmWzi2ne4&feature=kp

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *